Kullanım Şartları
Kullanıcı ile Maşukiye Yazıcı Köy Evi arasındaki anlaşma
iskele Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesi çeşitli sayfalardan oluşur ve yönetimi Maşukiye Yazıcı Köy Evi sitesi yöneticileri tarafından yapılmaktadır.

Aşağıdaki metinde yazılı bulunan ve iskele Maşukiye Yazıcı Köy Evi ile ilgili Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları ile ilgili size bilgi veren metni okumanız gerekmektedir. Bu anlaşmayı kabul ettiğiniz takdirde, üye veya ziyaretçi olarak Maşukiye Yazıcı Köy Evi sitemizi kullandığınızda şartlara uymanız beklenecektir. Sitemizden faydalanmaya başlamadan önce sizden ne gibi bilgiler istendiğini ve bunların ne amaçla istendiğini anladığınızdan emin olanız sizin yararınızadır.

Kullanım Şartları ile İlgili
Maşukiye Yazıcı Köy Evi Kullanım Şartları, Gizlilik ve Telif Hakları gibi konularda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Üçüncü parti Siteler Hakkında
Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesi diğer Web Sitelerine bağlantılar (veya yönlendirmeler) içerebilir. Bağlantısı verilen siteler Maşukiye Yazıcı Köy Evi tarafından yönetilmediği için Maşukiye Yazıcı Köy Evi bağlantısı verilen linklerin içeriği konusunda herhangi bir sorumluluk almaz (site içeriği daha sonra değişse bile bu durum geçerlidir). Maşukiye Yazıcı Köy Evi bağlantısı verilen sitelerle ilgili webcasting veya diğer türlü transmisyon durumlarından sorumlu değildir. Maşukiye Yazıcı Köy Evi bu bağlantıları sadece uygun gördüğü için yayınlamaktadır. Ancak bu bağlantılardaki içeriğe yapılan ilaveler Maşukiye Yazıcı Köy Evi veya ortakları tarafından kontrol edilmemektedir.

Yasalara Aykırı Kullanımla İlgili
Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesini kullanmaya başladığınız andan itibaren, ulusal ve uluslararası yasalara aykırı davranışlarda bulunmayacağınızı ve Maşukiye Yazıcı Köy Evi tarafından ilan edilen kurallara uyacağınızı garanti etmiş olursunuz. Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesine ve sahiplerine zarar verecek hiçbir davranışta bulunmamalısınız. Maşukiye Yazıcı Köy Evi tarafından sağlanan materyallerin veya içeriğin gerekli izinler alınmadan üçüncü parti sitelerde veya kurumlarda bir kısmının veya tamamının yayınlanması / kullanılması yasaktır.

Servislerin Kullanımı Hakkında
Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesi forum, chat, haber grupları, kişisel web sayfaları, takvimler ve/veya diğer mesajlaşma ya da kominükasyon kolaylıklarını sunabilir. Bu tür servisler hizmete sunulduğunda Servislerle ilgili kullanım koşullarını dikkate almalısınız. Kominükasyon Servislerini kullanmaya başlamanız halinde aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Şahsa veya kuruma hakaret, bireyleri küçük düşürücü durumlar, tehdit veya kişi haklarını tehlikeye düşüren her türlü davranış yasaktır. (bu yasaklar site politikaları doğrultusunda belirlenmiştir)
Uygunsuz, müstehcen, yasadışı, saygı kurallarını aşan, kişi ya da kurumlara zarar verecek mesajlar yazmak, dosyalar yayınlamak ve bu dosyaların dağıtımını yapmak yasaktır.
Lisans hakları saklı tutulan Yazılımların ve lisanslama bilgilerinin dağıtımını yapmak (Yazılım Geliştiricisi siz olmadığınız takdirde) yasaktır.
Gönderilen dosyalarda site kullanıcılarının bilgisayarlarını tehdit edecek bir durum saptanması (virüs, bozuk dosya veya benzeri haller) halinde sorumluluk dosyayı gönderen kişiye aittir. Sitemizdeki dosyaları bilgisayarınızda kullanmadan önce güvenilir kaynaklardan geldiğine emin olun ve mutlaka virüs taraması yapın.
Sitenizin veya başka bir sitenin reklamını yapmak, alım-satım takas işlemlerini bu site üzerinden yapmaya çalışmak (aksi belirtilmediği sürece) yasaktır.
Sitedeki anketleri, yarışmaları, veya yazışmaları taklit etmeye çalışmak bir suçtur.
Yasal yollardan dağıtımı yapılmayan bir dosyayı indirmek ve kullanmak bir suçtur.
Yazılım geliştiricileri tarafından sağlanan ürünlerin lisanslama bilgilerini değiştirmek veya tamamen silmek kesinlikle yasaktır.
Komünikasyon Servislerini kullandığınızda kullanıcılarla olan iletişiminizde öncelikle siz sorumlusunuz.
Komünikasyon Servislerinin işleyişini bozacak davranışlar cezalandırılacaktır.
Servis Kullanıcılarının kişisel bilgilerini izinleri dışında toplamak, yayınlamak ve dağıtımını yapmak yasaktır.
Uygulanan yasa ve kurallara uymanız gerekmektedir.
Maşukiye Yazıcı Köy Evi Komünikasyon Servislerini izleme mecburiyetinde değildir. Ancak Maşukiye Yazıcı Köy Evi bu servislerde kullanılan materyalleri inceleme veya silme hakkını saklı tutar. Maşukiye Yazıcı Köy Evi gerekli gördüğünde Komünikasyon Servislerine erişiminizi haber vermeksizin engelleme hakkını saklı tutar.

Maşukiye Yazıcı Köy Evi yasalar öngördüğü takdirde, işleyişinin devamı için hükümetin isteği doğrultusunda kullanıcılar ile ilgili birtakım bilgiler verebilir.

Komünikasyon servislerini kullanırken kendiniz veya çocuklarınız ile ilgili daima doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. Maşukiye Yazıcı Köy Evi yönetimi komünikasyon servislerinin içeriğini (mesajlar, bilgiler) kontrol edemeyebilir. Maşukiye Yazıcı Köy Evi Komünikasyon Servislerini kullanmanızla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Komünikasyon servislerinde sunulan yazılımlar test amaçlı ve deneme sürümü olan yazılımlar olabilir. Bu yazılımların kullanımı ve deneme sürelerinin sonunda sisteminizden silinmesi veya satın alma işlemlerinden Maşukiye Yazıcı Köy Evi sorumlu değildir.

Yazıcı Köy Evi sitesinde sunulan veya Yazıcı Köy Evi sitesinde kullanılan materyaller hakkında
Maşukiye Yazıcı Köy Evi kendisine sunulan materyaller üzerinde (tavsiye ve geribesleme de dahil), Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesi servislerini kullanarak gönderdiğiniz mesajlarda, dosyalarda ve iletişiminiz üzerinde herhangi bir hak talep etmez. Ancak bu servisleri kullandığınız takdirde Maşukiye Yazıcı Köy Evi ve ortaklarının / alt kuruluşlarının olası bir denetimi yapabilme hakkı olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Sorumluluklarla İlgili
Maşukiye Yazıcı Köy Evi aracılığı ile sunulan hizmetler, ürünler,servisler ve bilgiler kesin olmayabilir ya da yazım/yazılım hatalarından kaynaklanan sorunlar oluşabilir. sitedeki değişiklikler periyodik olarak sisteme eklenmektedir. site iyileştirme veya güncelleştirme çalışmaları nedeniyle site erişminde bazı durumlarda aksaklıklar yaşanabilir. hizmetlerimizle ilgili bilgi alırken daima profesyonel kişilerle iletişim kurunuz ve alanında uzman kişilere danışınız.
Maşukiye Yazıcı Köy Evi hangi koşulda olursa olsun sizi site kullanım şartlarını okumaya teşvik etmek zorunda değildir.
Terminasyon / Erişim Sınırlaması
Maşukiye Yazıcı Köy Evi uyarmaksızın Maşukiye Yazıcı Köy Evi Web Sitesine erişiminizin sınırlandırılması veya tamamen yasaklanması gibi işlemleri yapabilir. Yasal işlemlerde Ulusal ve Uluslararası kanunlar geçerlidir.
Telif Hakkı ve Marka Notları:
Maşukiye Yazıcı Köy Evi : Copyright 2011 by My Website Marka
Sitemizde kullanılan ürünlerin ve servislerin marka hakları ürün ve servis sağlayıcılarına aittir.
Burada bahsedilmeyen tüm haklar saklıdır.

Marka Haklarının İhlali Durumunda
Site yönetimi ile temasa geçip prosedür uyarınca gerekli bilgiyi vermeniz halinde ihlali yapan kişi veya kurum hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Prosedüre uymayan ihbarlar yanıtlanmayacaktır.

Bilgi
Bu Portalda kullanılan yazılımın barındırma, türkçeleştirme,modüle geliştirme ve teknik destek hizmeti Marjin.Net tarafından verilmektedir. Teknik destek ve diğer hizmetlerden faydalanmak için wwww.marjin.net adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bu site içinde yeralan bütün görsel ve metinsel dokümanlar Yazıcı Köyevi'ne aittir. Her hakkı saklıdır 2011 © Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası Web Tasarım Marjin.Net